Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Дланките на Кофи

Стивен Кинг  
Оригинален наслов на книгата : Coffey's Hands
ИСБН : 978-608-229-643-2
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 88
Димензии : 120x210
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток опис

Зелената Милја, роман во шест дела

дел 3


Добредојдовте назад во Блок Е, на најсмртоносното место на оваа страна од електричниот стол, каде што опасностите демнат од секој ќош, а чудата само што не се случиле. Пол Еџкомб станува сè пољубопитен за Џон Кофи, бруталниот убиец на две девојчиња. Но Кофи само што не открил нешто неверојатно што засекогаш ќе го промени животот на Зелената Милја.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците