Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Книга за дождлив ден

Бредли Тревор Грив  
Оригинален наслов на книгата : The Blue Day Book
ИСБН : 978-608-229-688-3
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 112
Димензии : 135x135
Корица : тврдаКраток опис

Прекрасна збирка на весели и емотивни фотографии со животни, со инспиративен текст, составен за да го крене расположението на некој кој е тажен. Секој кој има усни ќе се насмее до крајот на оваа книга. Тоа ви го ветуваме.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците