Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Трошка храброст

Бредли Тревор Грив  
Оригинален наслов на книгата : A Teaspoon of Courage
ИСБН : 978-608-229-687-6
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Попули
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 120
Димензии : 135x135
Корица : тврдаКраток опис

Иако во животот има помалку паѓања од успеси, тие сепак се тука. Единствениот начин да се соочите со нив е да бидете храбри, и притоа, не мислиме на блефирање, дуење или стап во грбот, туку на вистинската храброст.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците