Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

АБВ - од ананас до шапка

Билјана Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : АБВ - од ананас до шапка
ИСБН : 978-608-247-391-8
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 32
Димензии : А4
Корица : мекаКраток опис

Научи ја азбуката заедно со малечката Софија.

Научи да ги читаш и да ги пишуваш буквите и лесно да ги препознаваш зборовите со помош на забавните цртежи.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците