Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет: Бриџит Џонс серијал

Хелен Филдинг  
Оригинален наслов на книгата : Комплет: Бриџит Џонс серијал
ИСБН : 531-032-800-0961-1
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1020
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Комплет од книги во вредност од 900 денари по цена од 700 денари.


*Дневникот на Бриџит Џонс

*Бриџит Џонс: На работ на разумот, 2 дел

*Бриџит Џонс: Луда по него, 3 дел.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците