Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет: Делириум и Пандемониум

Лорен Оливер  
Оригинален наслов на книгата : Комплет: Делириум и Пандемониум
ИСБН : 531-032-800-0961-2
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 648
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Комплет книги во вредност од 700 денари, по цена од 500 денари.


*Делириум, 1 дел

*Пандемониум, 2 дел.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците