Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет книги од Јонас Јонасон

Јонас Јонасон  
Оригинален наслов на книгата : Комплет книги од Јонас Јонасон
ИСБН : 531-032-800-0961-3
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 760
Димензии : 145x205
Корица : мекаКраток опис

Комплет од книги во вредност од 950 денари, по цена од 500 денари.


*Стогодишникот кој скокна низ прозорецот и исчезна

*Девојката што го спаси кралот на Шведска.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците