Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет: Зелената милја

Стивен Кинг  
Оригинален наслов на книгата : Комплет: Зелената милја
ИСБН : 531-032-800-0961-4
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 560
Димензии : 120x210
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток опис

Серијал „Зелената милја“

*Двете мртви девојчиња
*Глувчето на милјата
*Дланките на Кофи
*Ужасната смрт на Едуар Делакроа
*Патување во ноќта
*Кофи на милјата


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците