Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Вовед во криптографија

Смарт Најџел  
Оригинален наслов на книгата : Cryptography: An Introduction
ИСБН : 978-608-247-112-9
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 436
Димензии : 170x235
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците