Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Граѓанско право, Том 2

Жан Карбоние  
Оригинален наслов на книгата : Droit civil, Volume II
ИСБН : 978-608-229-986-0
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1088
Димензии : 140х207
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците