Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Маркетинг

Чарлс В.Лемб,   Џозеф ф.Хеар,   Карл Мекданиел  
Оригинален наслов на книгата : Marketing
ИСБН : 978-608-229-618-0
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 808
Димензии : 207х290
Корица : тврда


    Немаме податоци

Краток опис

      ­€‚ ƒ€‚
Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците