Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Граѓанско-процесно право на Австрија и Европската унија

Роберт Фуцик  
Оригинален наслов на книгата : Österreichisches und Europäisches Zivilprozessrecht
ИСБН : 978-608-229-392-9
Година на издавање : 2013
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 912
Димензии : 120х190
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците