Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Меѓународно право

Бери Е. Картер,   Ален С. Вејнер  
Оригинален наслов на книгата : International law
ИСБН : 978-608-229-990-7
Година на издавање : 2015
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1224
Димензии : 170x235
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците