Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Математичка статистика и анализа на податоци

Џон А. Рајс  
Оригинален наслов на книгата : Mathematical Statistics and Data Analysis
ИСБН : 978-608-229-611-1
Година на издавање : 2014
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 684
Димензии : 170x235
Корица : тврдаКраток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците