Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Малиот сонувач

Каролина Д'Анџело  
Оригинален наслов на книгата : Il Piccolo Sognatore
ИСБН : 978-608-247-375-8
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мекаКраток опис

Децата, како што ни е познато, сакаат да патуваат со фантазија и мечтаење.  Соништата на Симон, пак, понекогаш се претвораат во реалност. Магија? Којзнае! Сигурно е само дека секогаш не е забавно...

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците