Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кокошкини заби

Анализа Страда  
Оригинален наслов на книгата : Denti di Gallina
ИСБН : 978-608-247-378-9
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мекаКраток опис

Виктор и Биби откопаа дупка во дворот и најдоа чудни, ситни, бели нешта. Децата не се сомневаа дека се работи за кокошкини заби! Само треба да ја пронајдат беспомошната, беззабна кокошка.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците