Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Пелу и Луна

Розалба Тројано  
Оригинален наслов на книгата : Pelù e Chiaro di luna
ИСБН : 978-608-247-377-2
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мекаКраток опис

Пелу не е пилипит како другите: тој е љубопитен, великодушен и секогаш весел. А кога еден пилипит со големо срце ќе сретне други очи полни топлина, тоа е почеток на едно волшебно пријателство...Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците