Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Не викајте ме бубалица

Ирене Биеми  
Оригинален наслов на книгата : Non chiamatemi secchione!
ИСБН : 978-608-247-376-5
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 48
Димензии : 120x165
Корица : мекаКраток опис

Јане е љубезно момче и одличен ученик во училиште. Накратко – бубалица! Сепак, тој е уморен од немањето пријатели и цело време сите да го исклучуваат од играта. Еден ден одлучува да се побуни...

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците