Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Мојата прва книга со зборови

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Мојата прва книга со зборови
ИСБН : 978-608-247-639-1
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 14
Димензии : А5
Корица : тврдаКраток опис

Оваа картонска книга е наменета за најмалите дечиња, за преку неа да ги научат првите поими и да се запознаат со светот околу нив.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците