Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Три шарени јајца и една лоша маца

Билјана С. Црвенковска  
Оригинален наслов на книгата : Три шарени јајца и една лоша маца
ИСБН : 978-608-247-689-6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 2
Број на страни: 12
Димензии : 210x210
Корица : тврдаКраток опис

Најново за најмалите! Картонска сликовница „Три шарени јајца и една лоша маца“.


Оценка од корисниците

5 звезди

5

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
5

Коментари од корисниците

08.05.2020 14:08:15   Anonymous напиша

Прекрасна книга! Моите деца ја обожаваат!
29.01.2020 14:06:50   Anonymous напиша

Омилената книга на ќерка ми која има 2 години. Интересен текст и привлечни илустрации.