Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Исидора Мун слави роденден

Хариет Мункастер  
Оригинален наслов на книгата : Isadora Moon Has a Birthday
ИСБН : 978-608-247-908-8
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 129х185
Корица : мекаКраток опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете


Исидора обожава да оди на детски роденденски забави и сега ќе има и сопствена роденденска забава!


Но, кога роденденската забава ја организираат мајка и и татко и, забавата нема да биде како оние на кои била досега.Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците