Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Исидора Мун оди на кампување

Хариет Мункастер  
Оригинален наслов на книгата : Isadora Moon Goes Camping
ИСБН : 978-608-247-907-1
Година на издавање : 2017
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 128
Димензии : 129х185
Корица : мекаКраток опис

Мајка и е самовила, а татко и е вампир, а таа е по малку од двете


Па, кога сите заедно ќе отидат на кампување на море, можат да се случат некои работи што не се баш вообичаени...


Од печење шеќерлеме на логорски оган до спријателување со

сирена – посебни нешта се случуваат кога е вклучена Исидора!
Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците