Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Судирот меѓу цивилизациите и преобликувањето на светскиот поредок

Семјуел П. Хантингтон  
Оригинален наслов на книгата : The Clash of Civilizations and the Remaking of World Order
ИСБН : 978-608-247-241-6
Година на издавање : 2016
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 1
Број на страни: 472
Димензии : 135x205
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток описОценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците

03.04.2020 04:02:29   Anonymous напиша

Одлична.