Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Сечи-лепи 1

/  
Оригинален наслов на книгата : Сечи-лепи 1
ИСБН : 5-310-328-001-951
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 21x21
Корица : тврдаКраток опис

Во овој комплет ќе пронајдете листови со делови за сечење и лепење, со кои вашето дете ќе може да создаде различни форми. 

Со усовршување на вештината за користење ножички, се подобруваат фините моторни вештини на детето, а се зголемува и неговата креативност. 


Забавувајте се и креирајте заедно!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците