Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Книга за Вас: од Вашето одделение

Александра Симова  
Оригинален наслов на книгата : Книга за Вас: од Вашето одделение
ИСБН : 978-608-259-109-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Скрипти
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 96
Димензии : 210х210
Корица : тврдаКраток опис

Направете уникатен подарок од целото одделение за вашата омилена наставничка или наставник! 🎁Напишете, нацртајте, обојте, или залепете нешто со вашите најубави моменти од училишната година и раскажете ја приказната на вашето одделение.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците