Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Дневник на прочитани книги

Бранка Бугариска  
Оригинален наслов на книгата : Дневник на прочитани книги
ИСБН : 978-608-247-660-5
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 88
Димензии : 210х210
Корица : тврдаКраток опис

Овој нотес претставува твој мал личен дневник на книгите што ги читаш и веќе ги имаш прочитано.


Во него можеш да ги прибележиш најважните делови од книгата, твоите омилени ликови или сцени, убавите мисли и некои убави реченици, па дури и твоите размислувања додека ја читаше книгата.


Ваквите прибелешки ќе ти бидат корисни кога ќе сакаш да се присетиш на некои од твоите омилени книги или на твоите доживувања додека ги читаше.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците