Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Исидора Мун прави зимска магија

Хариет Мункастер  
Оригинален наслов на книгата : Isadora Moon makes winter magic
ИСБН : 978-608-259-180-3
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 160
Димензии : 129х185
Корица : тврдаКраток опис

Мајка и е самовила, татко и е вампир, а таа е по малку од двете.


Исидора обожава да си игра на снег, особено кога нејзините снежни фигури оживуваат!


Но, снежната магија не може да трае засекогаш.


Ќе успее ли Исидора да ги спаси своите нови другарчиња пред да се стопат?Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците