Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Податочно рударење: концепти и техники

Јиавеј Хан ,   Мишелин Камбер ,   Јан Пеи  
Оригинален наслов на книгата : Data mining: concepts and techniques
ИСБН : 978-608-259-133-9
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 700
Димензии : 180х240
Корица : тврдаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците