Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Распаметен: петнаесет размислувања за креативноста, умот и бизнисот

Дејв Бирс  
Оригинален наслов на книгата : Out of my mind: fifteen thoughts on creativity, the brain and business
ИСБН : 978-608-259-328-9
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 174
Димензии : 140х195
Корица : мекаКраток опис

/


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците