Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Ха, ха, ха... Да паднеш од смеење! : најсмешни вицови за деца

Бранка Бугариска  
Оригинален наслов на книгата : Ха, ха, ха... Да паднеш од смеење! : најсмешни вицови за деца
ИСБН : 978-608-259-097-4
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 80
Димензии : 135х145
Корица : мекаКраток опис

Добриот виц има моќ да ги смири подивените, занесените да ги натера да слушаат, а влечковците да побрзаат за да не испуштат здраво смеење.

Вицовите можете да ги употребувате за да ги извлечете наутро спанковците да не задоцнат во училиште или за да промените несакана тема, да подобрите нечие расположение, па и да го заокружите денот насмеани.

Такво е книжето „Најсмешни вицови за деца“ – предизвикува искрена смеа и одлично расположение.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците