Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Управно право

Вилијам Вејд ,   Кристофер Форсајт  
Оригинален наслов на книгата : Administrative law
ИСБН : 978-608-259-131-5
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 984
Димензии : 165х245
Корица : мека


    Немаме податоци

Краток описОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците