Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Приказни за момчиња кои не се плашат да бидат поинакви

Бен Брукс ,   Квинтон Винтер  
Оригинален наслов на книгата : Stories for boys who dare to be different
ИСБН : 978-608-259-364-7
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 208
Димензии : 189х246
Корица : тврдаКраток опис

Инспиративна колекција од СТО приказни за славни и не толку славни мажи од минатото до денес кои го направиле светот подобро место преку сочуство, великодушност и самодоверба.


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците