Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Игра со глаголи

Оливија Георгиевска  
Оригинален наслов на книгата : Игра со глаголи
ИСБН : 978-608-259-470-5
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 24
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Со оваа шарена сликовница во рима, ќе влезете во игривиот свет на глаголите.

Преку прекрасните слики и зборовите во боја, ќе научите како да ги препознаете и како да ги употребите.


Глаголите навистина лесно се учат и лесно се помнат!


Со среќа!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците