Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кифличката Мирна

Оливера Ќорвезироска  
Оригинален наслов на книгата : Кифличката Мирна
ИСБН : 978-608-259-607-5
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 114
Димензии : 140х200
Корица : мекаКраток опис

„Како се викаш?“

„Не знам. А ти?“

„Мирна.“

„Од каде знаеш?“

„Мајка ми ми кажа веднаш кога се родив.“

„А зошто мене мајка ми не ми кажа?“

„Не знам."

Разговорот се скина, но тишината продолжи

да ги поврзува нашите срца.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците