Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Дете мое

Хилде Хагеруп ,   Кристин Роскифте  
Оригинален наслов на книгата : Barnet mitt
ИСБН : 978-608-259-629-7
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 56
Димензии : 165х233
Корица : тврдаКраток опис

Најпосле заспиваш.

Спиеш со раката околу мечето.

Спиеш на зелената перница.

И твоите образи се црвени.

И твоето тело е тенко и нежно.

Ти си најубавото нешто на светот.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците