Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Приказна за менe: радосница

Александра Симова ,   Калиопи Трпчева  
Оригинален наслов на книгата : Приказна за мене: радосница
ИСБН : 978-608-259-468-2
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 72
Димензии : 210х210
Корица : тврдаКраток опис

РАДОСНИЦА ЗА КРЕАТИВНИ РОДИТЕЛИ


Забележете ги поважните моменти на вашето новороденче на креативен и интересен начин.


Дополни, обој и УЖИВАЈ!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците