Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Постер - Органски системи кај човекот

н/а  
Оригинален наслов на книгата : Постер - Органски системи кај човекот
ИСБН : 531-032-800-541-6
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : Б5
Корица : мекаКраток опис

Дидактичко помагало по природни науки од  4 до 6 одделение


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците