Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Постер - Бои

н/а  
Оригинален наслов на книгата : Постер - Бои
ИСБН : 531-032-800-543-0
Година на издавање : 2019
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : Б5
Корица : мекаКраток опис

Дидактичко помагало по ликовно образование од 1 до 5 одделение


Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците