Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет Загадочни приказни

Урош Петровиќ  
Оригинален наслов на книгата : Комплет Загадочни приказни
ИСБН : 5310328005546
Година на издавање : 2018
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 400
Димензии : 130*200
Корица : мекаКраток опис

Комплетот од авторот Урош Петровиќ содржи пет книги Загадочни приказни.


Оценка од корисниците

5 звезди

1

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
5
1

Коментари од корисниците