Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет училишен прибор 1-3 одд.

/  
Оригинален наслов на книгата : Комплет училишен прибор 1-3 одд.
ИСБН : 531-032-800-561-4
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛАМИНА
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: n/a
Димензии : 310х230
Корица : тврдаКраток опис

Комплетот содржи:


- молив

- гума

- острилка

- стик лепак

- колаж хартија

- ножици

- пластелин

- дрвени бои

- пастели

- фломастери

- водени бои

- четки бр.4 и 8

- чаша за ликовно

- линијар шаблон

- 2 постериОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците