Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Денеска ти нема да играш

Пилар Серано  
Оригинален наслов на книгата : Hoy no juegas
ИСБН : 978-608-259-640-2
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 38
Димензии : 250х246
Корица : тврдаКраток опис

Во одделението има ново девојче кое постојано ги задева Ана и нејзините другарчиња. 


Дали Ана  и другите деца ќе успеат да се одбранат од ова насилно девојче?Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците