Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Комплет: Најдоброто од македонската кујна и Гответе насмеани

Давор Панчевски  
Оригинален наслов на книгата : Комплет: Најдоброто од македонската кујна и Гответе насмеани
ИСБН : 5310328005652
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 392
Димензии : 170x230
Корица : тврдаКраток опис

Комплет книги: 

Dave's kitcgen: Гответе насмеани од Давор Панчевски

Најдоброто од македонската кујна: 125 едноставни и вкусни традиционални рецепти од Давор Панчевски Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците