Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Агата Одли. Сребрената змија

Лина Џонс  
Оригинален наслов на книгата : Agatha Oddly. The silver serpent
ИСБН : 978-608-259-885-7
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 288
Димензии : 128х198
Корица : мекаКраток опис

Агата Одли

Нема за мене случај чуден...

Агата Одли е повторно во авантура со решавање на уште еден случај!

Кога еден асистент во Националната галерија исчезнува, Агата започнува истрага и притоа открива многу поголем заговор одошто може да се замисли.

Придружете се во истрагата додека Агата се движи низ Лондон и оди директно во центарот на мистеријата...


ТРЕТА КНИГА ВО ОВАА НОВА ВОЗБУДЛИВА СУПЕРДЕТЕКТИВСКА ЕДИЦИЈА!

 Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците