Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кога Мешко се лути

Христина Стефановска  
Оригинален наслов на книгата : Кога Мешко се лути
ИСБН : 978-608-267-191-8
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 44
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Ежето Мешко не знае како да се справи со својата лутина и затоа му треба помош. Засукајте ракавчиња и брзо на работа! Во оваа мала книга ве чекаат еден куп забавни и поучни активности што ќе ве претворат во вистински експерти за совладување на лутината.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците