Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кога Ушко се плаши

Христина Стефановска  
Оригинален наслов на книгата : Кога Ушко се плаши
ИСБН : 978-608-267-192-5
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 44
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Да се плашиш поради нешто е многу непријатно чувство. Но, тоа не значи дека за него нема лек. Ова книже може да послужи во справувањето со стравот, и тоа преку примерот со зајачето Ушко кое многу се плаши. Ајде да му покажете на Ушко дека вие знаете како да го совладате непосакуваниот страв.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците