Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кога Сончка е среќна

Христина Стефановска  
Оригинален наслов на книгата : Кога Сончка е среќна
ИСБН : 978-608-267-193-2
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 44
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Дали знаете што е потребно за среќа? Ако се двоумите за одговорот, срничката Сончка – хероината на оваа книга – со задоволство ќе ви каже. А преку нејзините приказни и игри ќе ви покаже и како се постигнува тоа чувство. Наострете моливчиња и напред во освојување на среќата!Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците