Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Кога Летко е тажен

Христина Стефановска  
Оригинален наслов на книгата : Кога Летко е тажен
ИСБН : 978-608-267-194-9
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 44
Димензии : 210х210
Корица : мекаКраток опис

Ако сте се прашувале што треба да направите за да не бидете тажни или како да му помогнете некому да не се чувствува тажно, тогаш оваа книга ќе ви биде ваш мал водич. А, пак, тажното славејче Летко – јунакот на овие приказни – едвај чека да го научите како да се справи со емоцијата тага.     Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците