Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Ранец Frozen

/  
Оригинален наслов на книгата : BACKPACK CASUAL FASHION FROZEN II
ИСБН : 8427934289639
Година на издавање : 2020
Издавачка куќа : Cerda
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 1
Димензии : 30х40
Корица : мекаКраток опис

Материјал: 50%POLYESTER / 50%PU 

Димензија: 30 х 40 х 13 см 

Тежина: 0.525 кгОценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците