Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Денот кога ти ни дојде

Долорес Браун  
Оригинален наслов на книгата : El día en que llegaste
ИСБН : 978-608-259-638-9
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Либи
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 36
Димензии : 215х285
Корица : тврдаКраток опис

Те очекувавме со нетрпение долго време.

Не знаевме кога ќе дојдеш.

Но, еден ден, конечно пристигна.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците