Е-адреса: Лозинка:
Продукти: 0
Цена 0 мкд

Совршенство

Колин Хувер  
Оригинален наслов на книгата : Finding perfect
ИСБН : 978-608-267-338-7
Година на издавање : 2021
Издавачка куќа : Арс ЛИБРИС
Прегледaна: пати
Коментари вкупно: 0
Број на страни: 64
Димензии : 145х205
Корица : мекаКраток опис

„Совршенство“ е новела што на сцената ги враќа некои од најомилените ликови на Колин Хувер. Раскажана од гледна точка на Даниел од „Мојата Пепелашка“, читателите конечно ќе го добијат заклучокот на кој се надеваа.

За најдобро читачко искуство и комплетирање на оваа трогателна приказна, осигурете се дека сте ги прочитале и претходните три дела од серијалот: „Безнадежно“, „Изгубена надеж“ и „Мојата Пепелашка“.Оценка од корисниците

5 звезди

0

4 ѕвезди

0

3 звезди

0

2 ѕвезди

0

1 ѕвезда

0

Просечна оценка
0
0

Коментари од корисниците